ANNVINCI - Salon Kosmetyki Estetycznej
AnnVinci - Salon Kosmetyki Estetycznej
 
Rejestracja telefoniczna:
kom. 664 466 080
 

Mezoterapia bezigłowa
 

do twarzydo ciała

to zabieg polegający na wprowadzaniu substancji aktywnych do skóry w wyniku zjawiska elektroporacji. Mechanizm ten wykorzystuje TRANSDERMALNY SYSTEM TERAPEUTYCZNY TTS polegający na wprowadzaniu określonej substancji leczniczej do organizmu przez warstwę naskórka i skóry właściwej z wykorzystaniem optymalnego połączenia sonoterapii (sonoforeza) z impulsami prądowymi (jonoforeza).


Peeling kawitacyjny
 

do twarzy

 

Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczaniu skóry za pomocą ultradźwięków.

Kawitacja nie tylko leczy, ale także poprawia wygląd naszej cery. Wykonanie tego zabiegu poprawia mikrokrążenie, oczyszcza skórę z warstwy martwego naskórka, ale także usuwa zalegające w porach skóry sebum. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości. Wygładza skórę, doskonale nawilża i stymuluje naturalne nawodnienie oraz zmiękcza naskórek. Działa kojąco i regenerująco na skórę.Mikrodermabrazja diamentowa
 

do twarzydo ciała

to zabieg w pełni kontrolowanego złuszczania warstwy rogowej naskórka za pomocą głowic diamentowych o różnej gradacji z płynną regulacją podciśnienia. Pozwala na powolne, kontrolowane ścieranie powierzchni skóry, mikro-warstwa po mikro warstwie, aż do pożądanego poziomu, pod stałą kontrolą wizualną. W efekcie uzyskujemy odświeżenie skóry i stymulację podciśnieniem w procesie wytwarzania kolagenu.


Zabieg z Derma Rollerem
 

do twarzydo ciała

DERMA ROLLER to urządzenie służące do mikro nakłuwania skóry. Działanie to zmusza skórę do samodzielnej bardzo intensywnej odnowy i regeneracji poprzez naturalną indukcje kolagenu. Mikro uszkodzenia w skórze dodatkowo pozwalają na lepszą penetracje preparatów odżywczych.


do twarzy

RETIX C XYLOGIC
 

do twarzydo ciała

TO silna kompletna terapia Anty-aging. Wykorzystuje stabilny Retinol- czysta postac witaminy  A- jeden z najskuteczniejszych składników stosowanych w odmładzaniu skóry . 

 Retix C to innowacyjny zabieg stymulujacy odnowę komorkową polegający na zaaplikowaniu maski o wyskoiej koncentracji składnikow aktywnych.  Najważniejszym składnikiem jest bez wątpienia 4% Retinol , a jego działanie uzupełnione jest przez 8 % witamine C i kompleks antyoksydantow.  

Maska zaiwra:

- 4 %  Retinol

- Nienasycone Kwasy Tłuszczowe , które odbudowuja naturalny płaszcz lipidowy

- Witamine E która stabilizuje Witaminę C, a ponadto chroni przed wolnymi rodnikami

- Wyciąg z rozmarynu o działaniu przeciwbakteryjnym i przeciwzapalnym

Ponadto w skład maski wchodzi opatentowana formuła uaktywniająca proces przemiany z estrow Retinolu do aktywnego Retinolu 


Salon Kosmetyki Estetycznej AnnVinci

Posiadamy szeroką gamę™ usług z zakresu profesjonalnej kosmetologii twarzy i ciała opartej na najwyzszej jakości sprawdzonych preparatach oraz zaawansowanych technologicznie urządzeniach zabiegowych.

Oferta usług jest na bieżąco rozwijana, aby jak najlepiej dopasować do Państwa oczekiwań.

Obok profesjonalnych usług wykonujemy rownież  bezpłatne konsultacje z zakresu kosmetologii twarzy i ciała.

Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją… na ktorej określany jest program zabiegow oraz porady w zakresie pielegnacji skory w domu.

Pamiętajmy, że uzyskanie odpowiednich efektow oparte jest na systematyczności i stosowaniu się do właściwych zaleceń. Pragniemy, aby dbanie o skorę było systematycznym procesem, dzięki czemu uda się uzyskać długofalowe efekty. 


 Rejestracja telefoniczna:

kom. 664 466 080
e-mail piekna@annvinci.pl 
Copyright 2011 AnnVinci. Wszystkie prawa zastrzeżone.