ANNVINCI - Salon Kosmetyki Estetycznej
AnnVinci - Salon Kosmetyki Estetycznej
 
Rejestracja telefoniczna:
kom. 664 466 080
 

Manicure
 

do ciała
Dłonie to nasza wizytówka dlatego powinny być piękne i starannie wypielęgnowane. Delikatna, gładka i aksamitna skóra oraz kształtne, zdrowe paznokcie są ozdobą każdej kobiety, częścią jej urody i kobiecości.
Pedicure
do ciała

ZABIEG ODMŁADZAJĄCO- REGENERUJĄCY NA DŁONIE
 

Kompleksowy zabieg na dłonie składa się z trzech etapów:
  • wykonanie peelingu kwasowego  skóry dłoni, co sprawi, że pozbędziemy się zrogowaciałych komórek naskórka, skóra będzie wygładzona, nastąpi poprawa jakości skóry (struktury i kolorytu) oraz usunięcie przebarwień po słonecznych (lub starczych),
  • następnie  wprowadzane jest odpowiednio dobrane serum firmy . W zależności od potrzeb stosujemy substancje przeciw przebarwieniom lub stymulujące odbudowę skóry.
  • na koniec wmasowywana jest maska i parafina o działaniu regenerujacym.


Pedicure hybrydowy
 

do ciała

Nowy zabieg upiększania paznokci, który gwarantuje nieskazitelnie wyglądające paznokcie do  6 tyg.!


Manicure hybrydowy
 

do ciała

Nowy zabieg upiększania paznokci, który gwarantuje nieskazitelnie wyglądające paznokcie do 14 dni!


Manicure japonski
 

JAPOŃSKI MANICURE P.Shine to metoda, kt?ra wzmacnia nasze naturalne paznokcie nadając im połysk r?żowej perły. Ten unikatowy manicure nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego.

Manicure IBX SYSTEM
 


IBX SYSTEM to innowacyjny, dwuetapowy system, który daje wymierne, rewelacyjne efekty. To pierwszy tego typu zabieg na świecie. 
Działa penetrując płytkę , wzmacniając ja od wewnątrz. To przenikający, utwardzany system monomerów.  Nakładamy go jak lakier, ogrzewamy pod lampą i utwardzamy pod lampa UV. 

Salon Kosmetyki Estetycznej AnnVinci

Posiadamy szeroką gamę™ usług z zakresu profesjonalnej kosmetologii twarzy i ciała opartej na najwyzszej jakości sprawdzonych preparatach oraz zaawansowanych technologicznie urządzeniach zabiegowych.

Oferta usług jest na bieżąco rozwijana, aby jak najlepiej dopasować do Państwa oczekiwań.

Obok profesjonalnych usług wykonujemy rownież  bezpłatne konsultacje z zakresu kosmetologii twarzy i ciała.

Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją… na ktorej określany jest program zabiegow oraz porady w zakresie pielegnacji skory w domu.

Pamiętajmy, że uzyskanie odpowiednich efektow oparte jest na systematyczności i stosowaniu się do właściwych zaleceń. Pragniemy, aby dbanie o skorę było systematycznym procesem, dzięki czemu uda się uzyskać długofalowe efekty. 


 Rejestracja telefoniczna:

kom. 664 466 080
e-mail piekna@annvinci.pl 
Copyright 2011 AnnVinci. Wszystkie prawa zastrzeżone.