ANNVINCI - Salon Kosmetyki Estetycznej
AnnVinci - Salon Kosmetyki Estetycznej
 
Rejestracja telefoniczna:
kom. 664 466 080
 
AnnVinci - Salon Kosmetyki Estetycznej

O Salonie
 

Witamy na naszej stronie

Zarezerwuj online


Z myśla… o Tobie i Twoich potrzebach stworzylismy Salon Kosmetyki Estetycznej  AnnVinci, gdzie w milej, przyjemnej i relaksujacej atmosferze znajdziemy odpowiedzi na potrzeby Twojego ciała i ducha.

U nas czekaja na Ciebie skuteczne zabiegi z zakresu nowoczesnej kosmetologii, medycyny estetycznej i odnowy biologicznej z wykorzystaniem  urządzeń medyczno- kosmetycznych. Znajdziesz u nas kompleksowe zabiegi upiększające i relaksujace  Twoje ciało. Korzystając z nowoczesnej kosmetologii oraz uczestnicząc w kursach szkolimy się by spełniać Twoje oczekiwania.

ODKRYJ SWOJE PIĘKNO!

To misja naszego salonu. Piękno tkwi w kazdej z nas. Trzeba tylko umiec  to piekno podkreslic.

Zapewniamy pełen profesjonalizm zabiegow, komfort oraz przyjazna atmosfere. Zawsze jestesmy otwarci na Wasze pytania i problemy.

Zapewniamy wysoki poziom uslug, sprzet i kosmetyki oraz indywidualne podejscie.

Nasz personel został‚ starannie wyselekcjonowany, aby zapewnić Naszym Klientkom i Klientom pełną satysfakcję z oferowanych zabiegow. Zapoznaj siÄ™ z nami bliżej »

Zapraszamy do naszego Świata piekna i kosmetyki. Kazda z nas znajdzie tutaj cos  dla siebie. Zadzwon, odwiedz Nas, skorzystaj z naszych usług i dolącz do grona stałych Klientow.

 

   " CZŁOWIEK JEST WIELKI NIE PRZEZ TO CO MA , LECZ PRZEZ TO KIM JEST,

      NIE PRZEZ TO CO POSIADA, LECZ PRZEZ TO CZYM DZIELI SIE Z INNYMI"

 

Aktualności
 

2020-09-13

Jestes posiadaczką wiotkiej skóry pozbawionej gęstości? Jeśli tak to ten zabieg jest dla Ciebie. 

Ten dwufazowy system liftingujacy oparty jest na 10 % kwasie glicerynyzowym, który pozyskiwany z kwiatu lukrecji wykazuje silne działanie immunostymulujace i regeneracyjne. Dzięki tym włąściwościom hamuje działanie hialuronoidazy- enzymu rozkładającego kwas hialuronowy w skórze. 

Efekty

- NATYCHMIASTOWY LIFTING

- POPRAWA GĘSTOŚCI

- WYGŁADZENIE  SKÓRY

ZAPRASZAMY 

 

2020-03-04

W ofercie Salonu pojawił sie masaż Kobido, niepowtarzalna forma sztuki masażu podlegająca ścisle określonym regułom bazującym na tradycji medycyny chińskiej. Kobido jest jednym z najstarszych masaży na świecie, ktory poprzez swoją złożoność i intensywność technik działa na glębszych warstwach skory i mięśni, a nie jak wiekszość powierzchownie.

Jest zwany "Niechirurgicznym liftingiem twarzy"

2019-02-07

 NOWOŚĆ!!!!

LIFTING RZĘS.

Wspaniały zabieg dający długotrwały efekt podkręconych rzęs.Uniesienie i podkręcenie rzęs utrzymuje się od 4-8 tyg , co jest związane z fizjologią i naturalnym wypadaniem rzęs. Zabieg poleca na nawinięciu naturalnych rzęs na silikonowy wałek i nałożeniu aktywatora i neutralizatora. Pozwala to na nadanie rzęsom nowego kształtu i jego utrwaleniu. Zabieg można wzbogacić w "botoks" bogaty w  organiczne oleje jojoba, macadamia, z og?recznika i otulić laminacją bogatą w substancje odżywcze. Dzięki temu zyskują miękkość i elastyczność poza nowym kształtem i uniesieniem.

2012-12-14
Na jesienną chandrę polecamy spa Ann Vinci - jedyny gabinet we Wrocławiu, w którym wygładzisz zmarszczki nowoczesną metodą hiperbarycznego tlenu i roszczepionego kwasu hialuronowego. Tak o nas pisali w Elle :)

Nasi partnerzy
 

 Rejestracja telefoniczna:

kom. 664 466 080
e-mail piekna@annvinci.pl 
Copyright 2011 AnnVinci. Wszystkie prawa zastrzeżone.