ANNVINCI - Salon Kosmetyki Estetycznej
AnnVinci - Salon Kosmetyki Estetycznej
 
Rejestracja telefoniczna:
kom. 664 466 080
 
AnnVinci - Salon Kosmetyki Estetycznej

O Salonie
 

Witamy na naszej stronie

Zarezerwuj online


Z myślą o Tobie i Twoich potrzebach stworzyliśmy salon kosmetyki estetycznej  AnnVinci, gdzie w miłej, przyjemnej i relaksującej atmosferze znajdziemy odpowiedź na potrzeby Twojego ciała i ducha.

U nas czekają na Ciebie nowatorskie i skuteczne zabiegi z zakresu nowoczesnej kosmetologii, medycyny estetycznej i odnowy biologicznej z wykorzystaniem najwyższej klasy urządzeń medyczno- kosmetycznych. Znajdziesz u nas kompleksowe zabiegi upiększające i relaksujące każdą część Twojego ciała. Korzystając z nowości współczesnej kosmetologii oraz uczestnicząc w specjalistycznych kursach spełniamy Twoje oczekiwania.

ODKRYJ SWOJE PIĘKNO!

to misja naszego salonu. Piękno tkwi w każdej z nas. Trzeba tylko umieć to piękno podkreślić.

Zapewniamy pełen profesjonalizm zabieg?w, komfort oraz przyjazną atmosferę. Zawsze jesteśmy otwarci na Wasze pytania i problemy.

Zapewniamy wysoki poziom usług, najwyższej klasy sprzęt i kosmetyki oraz indywidualne podejście.

Nasz personel został starannie wyselekcjonowany, aby zapewnić Naszym Klientkom i Klientom pełną satysfakcję z oferowanych zabiegów. Zapoznaj się z nami bliżej »

Zapraszamy do naszego świata piękna i kosmetyki. Każda z nas znajdzie tutaj coś dla siebie. Zadzwoń, odwiedź Nas, skorzystaj z naszych usług i dołącz do grona stałych Klientów.

Dermika_produkty

Aktualności
 

2019-02-07

 NOWOŚĆ!!!!

LIFTING RZĘS.

Wspaniały zabieg dający długotrwały efekt podkręconych rzęs.Uniesienie i podkręcenie rzęs utrzymuje się od 4-8 tyg , co jest związane z fizjologią i naturalnym wypadaniem rzęs. Zabieg poleca na nawinięciu naturalnych rzęs na silikonowy wałek i nałożeniu aktywatora i neutralizatora. Pozwala to na nadanie rzęsom nowego kształtu i jego utrwaleniu. Zabieg można wzbogacić w "botoks" bogaty w  organiczne oleje jojoba, macadamia, z og?recznika i otulić laminacją bogatą w substancje odżywcze. Dzięki temu zyskują miękkość i elastyczność poza nowym kształtem i uniesieniem.

2012-12-14
Na jesienną chandrę polecamy spa Ann Vinci - jedyny gabinet we Wrocławiu, w którym wygładzisz zmarszczki nowoczesną metodą hiperbarycznego tlenu i roszczepionego kwasu hialuronowego. Tak o nas pisali w Elle :)
2012-07-19
Niezmiernie miło Nam poinformować, że otrzymaliśmy tytuł "LIDERA RYNKU LOKALNEGO 2012" przyznany przez Krajową Izbę Gospodarczą i Dolnośląską Izbę Gospodarczą. Więcej na temat konkursu można przeczytać pod adresem: komentatoreuropa.pl »

Nasi partnerzy
 

 Rejestracja telefoniczna:

kom. 664 466 080
e-mail piekna@annvinci.pl 
Copyright 2011 AnnVinci. Wszystkie prawa zastrzeżone.