ANNVINCI - Salon Kosmetyki Estetycznej
AnnVinci - Salon Kosmetyki Estetycznej
 
Rejestracja telefoniczna:
kom. 664 466 080
 

Liposukcja ultradźwiękowa + dermomassager
 

do ciała

Jest nowoczesnym, nieinwazyjnym zabiegiem redukującym złogi tłuszczu i cellulit znajdujące się w miejscach dla nas ważnych, takich jak: brzuch, uda, talia, biodra, ręce.

Podczas liposukcji ultradźwiękowej na komórki tłuszczowe działa ultradźwiękowa kawitacja, rozrywająca komórki tłuszczowe i przekształcająca je w emulsję.


Dermo-massager- modelowanie sylwetki
 

do ciała

to urządzenie do wykonywania masażu podciśnieniowego, którego głównym działaniem jest rozpad „zrazików' tłuszczowych i przywrócenie prawidłowego funkcjonowania naczyń włosowatych i limfatycznych w skórze. Dermo-massager jest odpowiednikiem masażu ręcznego, często stosowanego w fizykoterapii


Masaż klasyczny
 

do ciała

Masaż jest metodą leczniczą, która ma ogromne znaczenie w profilaktyce i odnowie biologicznej organizmu.

Mimo wprowadzenia coraz nowszych metod pracy z ciałem, masaż nie stracił swojego znaczenia. Jest wciąż niezastąpiony w leczeniu chorób narządu ruchu.


Liposukcja ultradźwiękowa
 

do ciała

Liposukcja ultradźwiękowa z falami infrared - nieinwazyjny zabieg wyszczuplający na wybrane partie ciała. Urządzenie posiada również głowicę na podczerwień IR - ogrzanie partii przed jej nadźwiękowieniem, sprzyja „upłynnieniu tkanki tłuszczowej" i głębszemu wnikaniu fali ultradźwiękowej. Połączenie tych dwóch bodźców sprawia, że efekty kuracji są bardzo widoczne a zabieg jest doskonałą alternatywą dla interwencji chirurgicznych.


Masaż relaksacyjny
 

Jest to odmiana masażu klasycznego. Masaż relaksacyjny to delikatny masaż, którego celem jest odprężenie, rozluźnienie i ukojenie masowanej osoby. Masaż relaksacyjny ma dobroczynny wpływ na układ nerwowy - pomaga rozładować stres, eliminuje napięcia mięśni, poprawia jakość snu.n Pozwala osiągnąć stan głębokiego relaksu, zostawia niezapomniane uczucie lekkości i pełnej harmonii. Szczególnie przydatny po długotrwałym wysiłku fizycznym, jak i psychicznym.
Masaż relaksacyjny jest dostosowywany do indywidualnych odczuć każdej osoby.

 


Masaż gorącymi kamieniami
 

Jest wyjątkowo skutecznym i przyjemnym zabiegiem, przywracającym równowagę fizyczną i duchową, uwalniając nas od stresu regeneruje siły i pomaga odpocząć .Polega na masowaniu ciała za pomocą idealnie gładkich kamieni bazaltowych, pozyskiwanych ze specjalnie selekcjonowanych obszarów dużej aktywności wulkanicznej,a zarazem czystych ekologicznie (np. Hawaje, Bali) ,które dzięki swojej dużej zdolności magazynowania ciepła, pozwalają na przekazywanie go osobie poddanej zabiegowi. Masaż ten wykorzystuje przepływ energii przez organizm i oddziaływuje zwłaszcza na ważne narządy wewnętrzne odpowiedzialne np. za gospodarkę hormonalną oraz metabolizm. Masaż gorącymi kamieniami łączy w sobie oddziaływania zarówno termoterapii, drenażu oraz akupresury, a jego główną podstawę stanowi szerokie działanie na termoreceptory znajdujące się w skórze pacjenta.


Masaż limfatyczny
 

Zwany również drenażem limfatycznym polega na usprawnianiu krążenia chłonki (limfy) w układzie limfatycznym poprzez mechaniczne przepychanie jej z mniejszych naczyń do węzłów chłonnych, likwidując w ten sposób zatory. Skutkiem nieprawidłowego przepływu limfy są nie tylko obrzęki, ale również rozstępy, cellulit, trądzik, przedwczesne starzenie się skóry i schorzenia wielu narządów wewnętrznych. Drenaż limfatyczny poprawia warunki do produkcji limfocytów, transportu wody i soli mineralnych do komórek, co prowadzi do zwalczania bakterii oraz likwidacji obrzęków.


Antycellulitowy masaż Bańką Chińską
 

Kompleksowy, bardzo skuteczny zabieg redukujący cellulit i ujędrniający skórę.


 Masaż Bańką chińską poprawia mikrokrążenie skóry i przyspiesza wchłanianie substancji czynnych zawartych w specjalnie dobranych preparatach. Rozbija tkankę tłuszczową, przyspiesza proces lipolizy, usuwa toksyny i wygładza skórę. Świetnie sprawdza się jako zabieg ujędrniający, antycellulitowy i modelujący sylwetkę.


Masaż odchudzający
 

Jest jednym z elementów kompleksowej walki z nadwagą u podstawy , której leży odpowiednio dobrana dieta i regularny wysiłek fizyczny. Masaż ten dzięki intensywności, stosowaniu odpowiednich technik i chwytów, doskonale poprawia odżywienie i dotlenienie tkanek , przyspiesza przemianę materii i spalanie tkanki tłuszczowej. Stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzających, oraz ma działanie rewitalizujące.Peeling całego ciała
 

Zabieg usuwający z powierzchni skóry martwe komórki naskórka, które powstają w naturalnym procesie regeneracji skóry co 28 dni. Peeling pomaga się ich pozbyć, odsłaniając jaśniejszą i zdrowszą skórę. Poprawia również mikrokrążenie .Po jego użyciu skóra ma natychmiast ładniejszy koloryt i jest gładsza. Ponieważ peeling oczyszcza ją głębiej niż zwykłe mycie, jest lepiej przygotowana na wchłanianie substancji aktywnych zawartych w kremach.


Masaż pleców miodem
 

Masaż miodem jest jedynym rodzajem masażu wyciągającym nagromadzone w organizmie toksyny przez skórę, zawdzięczamy to ściągającej toskyny właściwości miodu.Rozluźnia napięte, oczyszcza skórę.

Salon Kosmetyki Estetycznej AnnVinci

Posiadamy szeroką gamę™ usług z zakresu profesjonalnej kosmetologii twarzy i ciała opartej na najwyzszej jakości sprawdzonych preparatach oraz zaawansowanych technologicznie urządzeniach zabiegowych.

Oferta usług jest na bieżąco rozwijana, aby jak najlepiej dopasować do Państwa oczekiwań.

Obok profesjonalnych usług wykonujemy rownież  bezpłatne konsultacje z zakresu kosmetologii twarzy i ciała.

Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją… na ktorej określany jest program zabiegow oraz porady w zakresie pielegnacji skory w domu.

Pamiętajmy, że uzyskanie odpowiednich efektow oparte jest na systematyczności i stosowaniu się do właściwych zaleceń. Pragniemy, aby dbanie o skorę było systematycznym procesem, dzięki czemu uda się uzyskać długofalowe efekty. 


 Rejestracja telefoniczna:

kom. 664 466 080
e-mail piekna@annvinci.pl 
Copyright 2011 AnnVinci. Wszystkie prawa zastrzeżone.