ANNVINCI - Salon Kosmetyki Estetycznej
AnnVinci - Salon Kosmetyki Estetycznej
 
Rejestracja telefoniczna:
kom. 664 466 080
 

Vectus - TRWAŁE USUWANIE OWŁOSIENIA
 

VECTUS

Opis zabiegu

Każda z tradycyjnych metod usuwania owłosienia (golenie, elektroliza, wosk, itp. ) nie tylko wiąże się z odrastaniem włosów, ale również z ryzykiem  wrastania włosów, przebarwień, reakcji alergicznych a nawet blizn. Epilacja laserem diodowym VectusTM jest skuteczna,  trwała i bezpieczna. Zabieg jest szybki i komfortowy.

Laser VECTUSTM to innowacyjna technologia firmy PALOMAR Medical Technologies przeznaczona do trwałego usuwania owłosienia  oraz przebarwień. Jest skuteczna i bezpieczna dla każdego koloru skóry oraz każdego koloru owłosienia.

Laser diodowy emituje wiązkę światła, która jest pochłaniana przez barwnik włosa. To prowadzi do zniszczenia jego cebulki. Jednak na laser reagują jedynie te włosy, które są w fazie wzrostu, czyli ok. 30% widocznego owłosienia. Dlatego konieczne są kolejny zabiegi, minimum dwa, w dostępnie około miesiąca, aby pozostałe włosy, będące w fazie zaniku i spoczynku weszły w fazę wzrostu i zareagowały na działanie światła lasera.

VECTUSTM  jest najnowszym, najszybszym i zarazem najmocniejszym systemem do depilacji laserowej na świecie. Wykorzystano w nim wiele  nowatorskich rozwiązań decydujących o wyjątkowej skuteczności urządzenia oraz  bezpieczeństwie i  komforcie pacjenta. Laser diodowy Palomar VECTUSTM  posiada certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności wydany przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, honorowany na całym  świecie, dopuszczający je na rynek jako urządzenia do trwałego usuwania włosów oraz przebarwień.

Czy zabieg jest bolesny?

Urządzenie VectusTM , jako jedyne na świecie, wyposażone jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze - SkintelTM. W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. SkintelTM określa poziom melaniny i na podstawie tego odczytu ustawia w urządzeniu  indywidualnie dobrane parametry zabiegu. Korzyści wynikających z tego jest kilka:

  • dzięki indywidualnemu doborowi energii, możemy zastosować wyższe parametry, jednak ciągle bezpieczne dla pacjenta. Zabieg jest bardziej efektywny.
  • Indywidualny dobór parametrów wyklucza ryzyko poparzenia.


Kontaktowe chłodzenie powoduje, że wyczuwalność ciepła w trakcie zabiegu jest minimalna. Pozwala to zastosować wyższą energię w trakcie zabiegu, a tym samym w znaczący sposób zwiększyć jego skuteczność.

 


Ascleption QuadroStarPro Yellow
 

ZAMYKANIE NACZYNEK

Laser diodowy  Ascplepion QuadroStarPro Yellow to pierwszy na świecie żółty laser dermatologiczny ze skanerem frakcyjnym. Posiada on najwyższe powinowactwo absorbcji fal przez hemoglobinę, co oznacza najwyższą skuteczność i wieksze bezpieczeństwo zabiegu zamykania naczynek w związku z niższymi skutecznymi parametrami.

 


Salon Kosmetyki Estetycznej AnnVinci

Posiadamy szeroką gamę™ usług z zakresu profesjonalnej kosmetologii twarzy i ciała opartej na najwyzszej jakości sprawdzonych preparatach oraz zaawansowanych technologicznie urządzeniach zabiegowych.

Oferta usług jest na bieżąco rozwijana, aby jak najlepiej dopasować do Państwa oczekiwań.

Obok profesjonalnych usług wykonujemy rownież  bezpłatne konsultacje z zakresu kosmetologii twarzy i ciała.

Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją… na ktorej określany jest program zabiegow oraz porady w zakresie pielegnacji skory w domu.

Pamiętajmy, że uzyskanie odpowiednich efektow oparte jest na systematyczności i stosowaniu się do właściwych zaleceń. Pragniemy, aby dbanie o skorę było systematycznym procesem, dzięki czemu uda się uzyskać długofalowe efekty. 


 Rejestracja telefoniczna:

kom. 664 466 080
e-mail piekna@annvinci.pl 
Copyright 2011 AnnVinci. Wszystkie prawa zastrzeżone.