ANNVINCI - Salon Kosmetyki Estetycznej
AnnVinci - Salon Kosmetyki Estetycznej
 
Rejestracja telefoniczna:
kom. 664 466 080
 
AnnVinci - Salon Kosmetyki Estetycznej

Aktualności
 

Witamy na naszej stronie

2020-09-13

Jestes posiadaczką wiotkiej skóry pozbawionej gęstości? Jeśli tak to ten zabieg jest dla Ciebie. 

Ten dwufazowy system liftingujacy oparty jest na 10 % kwasie glicerynyzowym, który pozyskiwany z kwiatu lukrecji wykazuje silne działanie immunostymulujace i regeneracyjne. Dzięki tym włąściwościom hamuje działanie hialuronoidazy- enzymu rozkładającego kwas hialuronowy w skórze. 

Efekty

- NATYCHMIASTOWY LIFTING

- POPRAWA GĘSTOŚCI

- WYGŁADZENIE  SKÓRY

ZAPRASZAMY 

 

2020-03-04

W ofercie Salonu pojawił sie masaż Kobido, niepowtarzalna forma sztuki masażu podlegająca ścisle określonym regułom bazującym na tradycji medycyny chińskiej. Kobido jest jednym z najstarszych masaży na świecie, ktory poprzez swoją złożoność i intensywność technik działa na glębszych warstwach skory i mięśni, a nie jak wiekszość powierzchownie.

Jest zwany "Niechirurgicznym liftingiem twarzy"

2019-02-07

 NOWOŚĆ!!!!

LIFTING RZĘS.

Wspaniały zabieg dający długotrwały efekt podkręconych rzęs.Uniesienie i podkręcenie rzęs utrzymuje się od 4-8 tyg , co jest związane z fizjologią i naturalnym wypadaniem rzęs. Zabieg poleca na nawinięciu naturalnych rzęs na silikonowy wałek i nałożeniu aktywatora i neutralizatora. Pozwala to na nadanie rzęsom nowego kształtu i jego utrwaleniu. Zabieg można wzbogacić w "botoks" bogaty w  organiczne oleje jojoba, macadamia, z og?recznika i otulić laminacją bogatą w substancje odżywcze. Dzięki temu zyskują miękkość i elastyczność poza nowym kształtem i uniesieniem.

2012-12-14
Na jesienną chandrę polecamy spa Ann Vinci - jedyny gabinet we Wrocławiu, w którym wygładzisz zmarszczki nowoczesną metodą hiperbarycznego tlenu i roszczepionego kwasu hialuronowego. Tak o nas pisali w Elle :)
2012-07-19
Niezmiernie miło Nam poinformować, że otrzymaliśmy tytuł "LIDERA RYNKU LOKALNEGO 2012" przyznany przez Krajową Izbę Gospodarczą i Dolnośląską Izbę Gospodarczą. Więcej na temat konkursu można przeczytać pod adresem: komentatoreuropa.pl »
 Rejestracja telefoniczna:

kom. 664 466 080
e-mail piekna@annvinci.pl 
Copyright 2011 AnnVinci. Wszystkie prawa zastrzeżone.